Aktualności
Aktualności

Wywiad - Jak radzić sobie z urazami w tenisie?

Jeśli hasło GEM i SET nie są Tobie obce to koniecznie przeczytaj o urazach i kontuzjach w tenisie. Wywiadu udzielił Paweł Czarnocki, fizjoterapeuta. Zapraszamy.

Kanał na YouTube

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy kanał YouTube, na którym cyklicznie zamieszczamy krótkie filmy instruktażowe z serii ZRÓB to SAM. Masz problem z bólem kręgosłupa w odcinku piersiowym, lędźwiowym, obręczą barkową, rwą kulszową? Sprawdź jak możesz sobie pomóc. Dowiedz się również jak zapobiegać urazom kolan, bioder, stóp.

Wywiad - Krótkie porady jak zadbać o nogi

Paweł Czarnocki udzielił wywiadu dla stacji RMF FM:-)

Jubileusz - 18 lat!

W tym roku jesień jest dla nas szczególna. Panaceum obchodzi jubileusz. Mamy 18 lat! Jesteśmy pełnoletni:-) Wszystkim Pacjentom dziękujemy za zaufanie! Zapraszamy do oglądnięcia jubileuszowej prezentacji https://www.youtube.com/watch?v=QPqt9Wk_-ng

Nowy serwis WWW

Miło nam poinformować, iż w kwietniu 2013 uruchomiliśmy nowy serwis

Strona została gruntownie przebudowana, odświeżono layout graficzny nawiązując do nowoczesnych standardów stylistyki stron.

Witryna została podzielona na siedem głównych bloków tematycznych. Użytkownik łatwo odnajdzie informacje o nas, stosowanych terapiach i zabiegach.

W czasie wieloletniej pracy terapeutycznej opracowaliśmy autorskie terapie pozwalające leczyć najczęściej pojawiające się dolegliwości. Prezentujemy wybrane z nich. Wszystkie zabiegi są dopasowywane indywidualnie do bieżącego stanu zdrowia Pacjenta.

Specjalistyczna wiedza oraz współpraca ze specjalistami z zakresu neurologii, reumatologii, ortopedii i chirurgii daje możliwość maksymalnego skrócenia czasu terapii przy zachowaniu skuteczności.

Naszą misją jest podnoszenie świadomości Pacjentów w zakresie wpływu aktywności fizycznej na zdrowie. Prowadzona przez nas działalność profilaktyczna ma na celu wskazanie sposobów unikania zagrożeń dotyczących narządów ruchu.

 

Jubileusz

 

Nasza firma pod koniec roku obchodziła jubileusz 16 lecia. 

Wszystkim Pacjentom dziękujemy za zaufanie! Brakuje nam 2 lat do pełnoletności:-)

Paweł Czarnocki

 

Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego filmu

 

 

 

 

Zamiast maści rozgrzewającej i farmakologii… zaaplikuj sobie wizytę u fizjoterapeuty


Nie zatrzymuj bólu… przyprowadź go do nas!
Zapraszamy do gabinetów w Krakowie i Zabrzu. Przed wizytą wymagana jest rejestracja.
Rejestracja elektroniczna lub tel. 501 420 663.

 

 

 

Kontakt
Fizjoterapia PANACEUM Paweł Czarnocki
engine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms